Kurumsal

KEBECİ İNŞAAT Ürettiği yapılarda her zaman yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik kullanarak yenilikçi bir yaklaşımla fark yaratmıştır. Farkımız yapılarımızdır.Dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti en önemli amacımızdır.

İnşaat sektöründe 2014 yılından bu yana kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeleri ile dikkat çeken Kebeci İnşaat, Odak noktasına insanı koyarak her adımında hassas kararlarla yol alan Kebeci İnşaat; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile onlarca konut ve ticari ünite inşa etti.

Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, güven, istikrar ve takım çalışması ilkelerinden taviz vermeyen Kebeci İnşaat, yüksek müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk anlayışını temel şirket prensipleri olarak görüyor. Gerçekleştirdiği projelerle konumlandığı lokasyonların mimari, sosyal ve finansal gelişimine öncülük etmeyi hedefleyen Kebeci İnşaat, gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar bırakma misyonuyla yüksek katma değerli projeler geliştirmeye devam ediyor.